خانه / اخبار / گازسوز یا دوگانه سوز CNG کردن خودروهای بنزینی چقدر هزینه دارد؟

گازسوز یا دوگانه سوز CNG کردن خودروهای بنزینی چقدر هزینه دارد؟

گازسوز یا دوگانه سوز CNG کردن خودروهای بنزینی چقدر هزینه دارد؟

گازسوز دوگانه سوز cng

هزینه گازسوز کردن خودروهای بنزینی

با افزایش قیمت بنزین بسیاری در فکر اقدام بـه گازسوز کردن – دوگانه سوز کردن cng  هستند و پیش بینی میشود تعداد زیادی از خودروها به زودی گازسوز خواهند شد. رئیس اتحادیه سوخت‌هاي‌ جای گزین با اشاره بـه دریافت روزانه ۳۰ هزار تقاضا برای گازسوز کردن اتومبیل‌ها هم‌زمان با اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین گفت: متقاضیان برای نام نویسی بـه سامانه NGVI.IR مراجعه کنند، حداکثر ظرف مدت دو ماه آینده بـه همه ی تقاضای‌ها رسیدگی می شود.

 

در مدت یک هفته از طرف این اتحادیه، پیامکی برای متقاضیان ارسال میشود و این افراد میتوانند از طریق مراجعه بـه سامانه، نزدیک‌ترین مرکز مجاز بـه محل اقامت خودرا برای تبدیل انتخاب و مراجعه کنند.

 

او با اشاره بـه افزایش گسترده حجم تقاضا برای گازسوز کردن ماشین‌ها هم‌زمان با اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین تا مرز دریافت روزانه ۳۰ هزار تقاضا در سامانه گفت: اولویت تبدیل ماشین‌ها با افرادی اسـت کـه زودتر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و لازم اسـت متقاضیان تبدیل هرچه زودتر تقاضای خودرا ثبت کنند.

محمودیان هزینه تبدیل ماشین‌ها بـه دوگانه‌سوز را بسته بـه کیفیت کیت، نوع ماشین و اندازه‌ي مخزن بـه‌صورت میانگین ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون تومان اعلام کرد و خاطرجمعی داد: این رقم ثابت اسـت و بـه هیچ عنوان در روز‌هاي‌ آینده شاهد افزایش قیمت تجهیزات و هزینه نصب نخواهیم بود.

 

او همچنین با اشاره بـه لزوم گازسوز کردن اتومبیل‌ها از طریق سامانه جامع اطلاعات اتومبیل‌هاي‌ دوگانه‌سوز «NGVI.IR» و مراکز مجاز تبدیل تاکید کرد: مردم بـه‌منظور دریافت خدمات و محصولات باکیفیت و قیمت مناسب و نیز تامین ایمنی خود و خانواده از مراجعه بـه مراکز و کارگاه‌هاي‌ غیرمجاز تبدیل ماشین‌ها خودداری کنند.

 

درباره ی mhk

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *